52351632_818486378493924_3728196758715498496_o

Equos Doktrum

Studio filmowe Equos Doktrum. Realizujemy teledyski dla artystów, obsługujemy wesela, studniówki oraz kręcimy interesujące spoty reklamowe, które również wypuszczamy w telewizji na każdym kanale. Oferujemy kompleksową obsługę jako pionierzy w branży wideo. Między innymi realizację nagrań na podstawie autorskiego scenariusza, grafikę, fotografię, strony internetowe oraz reklamę, dzięki czemu stworzymy ciepły i profesjonalny wizerunek Twojej firmy, który przyciągnie nowych klientów i mocniej przywiążę obecnych do Twojej marki.

NASZ ZESPÓŁ

Jestem założycielem firmy TKOCZ INDUSTRIES®, twórcą programu Mindfull Success™, także jednym z założycieli grupy filmowej Equos Doktrum.
Zawsze szukam możliwości rozwoju siebie oraz działań naszej grupy w taki sposób aby każdy projekt, który dla Ciebie wykonamy był najwyższej jakości i sprawiał zawsze pozytywne wspomnienia związane z naszą współpracą.
Odpowiadam za organizację oraz proces realizacji Twojego zlecenia od omówienia pomysłu aż do finalnego efektu, który otrzymujesz.
Kontaktując się z nami odpowiadam na Twoje wiadomości :)

Mateusz Tkocz

Jestem założycielem firmy TKOCZ INDUSTRIES®, twórcą programu Mindfull Success™, także jednym z założycieli grupy filmowej Equos Doktrum. Zawsze szukam możliwości rozwoju siebie oraz działań naszej grupy w taki sposób aby każdy projekt, który dla Ciebie wykonamy był najwyższej jakości i sprawiał zawsze pozytywne wspomnienia związane z naszą współpracą. Odpowiadam za organizację oraz proces realizacji Twojego zlecenia od omówienia pomysłu aż do finalnego efektu, który otrzymujesz. Kontaktując się z nami odpowiadam na Twoje wiadomości 🙂
Jestem jednym z założycieli grupy filmowej Equos Doktrum.
Lubię podróżować, jak i utrwalać czas na fotografiach, dlatego wychodzę na przeciw przemijającemu upływowi czasu, by każdy mógł powrócić do wspomnień. Gdyż nie ma nic cenniejszego ponad czas...
Pełnię funkcję producenta filmowego jak i kieruję zasobami technicznymi, dbam o nowinki techniczne oraz dobieram sprzęt pod dane zlecenie tak, aby każde było wykonane wyjątkowo.

Patryk Jerzak

Jestem jednym z założycieli grupy filmowej Equos Doktrum. Lubię podróżować, jak i utrwalać czas na fotografiach, dlatego wychodzę na przeciw przemijającemu upływowi czasu, by każdy mógł powrócić do wspomnień. Gdyż nie ma nic cenniejszego ponad czas… Pełnię funkcję producenta filmowego jak i kieruję zasobami technicznymi, dbam o nowinki techniczne oraz dobieram sprzęt pod dane zlecenie tak, aby każde było wykonane wyjątkowo.
Z wykształcenia jestem dziennikarką ze specjalnością PR oraz marketing z pasji tancerką/ choreografką /instruktorką tańca. 
Od kilku lat realizuję swoje pomysły w tworzeniu układów tanecznych a także współpracuje z artystami nad ich ruchem na planie zdjęciowym tak, aby były jak najbardziej korzystne, pomysłowe i naturalne. 
Uwielbiam być na planie teledysku i realizować razem z artystami nasze wizje. Jestem chodzącą bombą energetyczną i zawsze daje z siebie 200%. 
W Equos Doktrum przede wszystkim odpowiadam za komunikację oraz omówienie projektu, który będziemy dla Ciebie realizować.

Milena Walczak

Z wykształcenia jestem dziennikarką ze specjalnością PR oraz marketing z pasji tancerką/ choreografką /instruktorką tańca. Od kilku lat realizuję swoje pomysły w tworzeniu układów tanecznych a także współpracuje z artystami nad ich ruchem na planie zdjęciowym tak, aby były jak najbardziej korzystne, pomysłowe i naturalne. Uwielbiam być na planie teledysku i realizować razem z artystami nasze wizje. Jestem chodzącą bombą energetyczną i zawsze daje z siebie 200%. W Equos Doktrum przede wszystkim odpowiadam za komunikację oraz omówienie projektu, który będziemy dla Ciebie realizować.
Specjalizuję się w w fotografii oraz nagrywaniu filmów jak i ich montowaniu. Moim życiowym celem jest stworzenie czegoś wyjątkowo, co przyszłe pokolenia będą mogły podziwiać i zapamiętać. Prace, które zapadną w pamięć. Jestem zawsze gotów do działania i tylko czekam na Twój pomysł! 

Z grupą filmową Equos Doktrum jestem związany od początku jej działalności.

Damian Jabłonka

Specjalizuję się w w fotografii oraz nagrywaniu filmów jak i ich montowaniu. Moim życiowym celem jest stworzenie czegoś wyjątkowo, co przyszłe pokolenia będą mogły podziwiać i zapamiętać. Prace, które zapadną w pamięć. Jestem zawsze gotów do działania i tylko czekam na Twój pomysł! Z grupą filmową Equos Doktrum jestem związany od początku jej działalności.
Moją pasją jest grafika, od dziecka miałem jakiś zmysł artystyczny i wyczucie stylu i nigdy nie przeszło mi przez myśl żebym pozostawił tą dziedzine na pastwe losu. Najchętniej tworzę projekty abstrakcyjne, takie które swoją niekonwencjalnością przyciągną uwagę odbiorcy. W przyszłości chciałbym być na tyle dobrym projektantem żeby wypłynąć na trendy tego ogromnego świata pełnego innych genialnych grafików. W wolnym czasie rozwijam moje inne pasje czyli fotografia, montaż filmów i samo filmowanie. Z chłopakami jestem związany od samego początku.

Mateusz Wilczyński

Moją pasją jest grafika, od dziecka miałem jakiś zmysł artystyczny i wyczucie stylu i nigdy nie przeszło mi przez myśl żebym pozostawił tą dziedzine na pastwe losu. Najchętniej tworzę projekty abstrakcyjne, takie które swoją niekonwencjalnością przyciągną uwagę odbiorcy. W przyszłości chciałbym być na tyle dobrym projektantem żeby wypłynąć na trendy tego ogromnego świata pełnego innych genialnych grafików. W wolnym czasie rozwijam moje inne pasje czyli fotografia, montaż filmów i samo filmowanie. Z chłopakami jestem związany od samego początku.